Manolito’nun Bir Sırrı Var

Manolito’nun müthiş serüvenlerini, akılalmaz yaramazlıklarını, çılgın eğlencelerini okumak için işte size bir fırsat daha!Akşam Gazetesi

 

Goscinny’nin Pıtırcık adlı çocuk kitapları dizisi kadar sükse yaparak klasikler arasında yerini almış, İspanya’da büyük başarı kazandıktan sonra pek çok dile çevrilen Manolito dizisi, yeni kitaplarıyla Can Çocuk Yayınları’ndan çıkmaya devam ediyor. Manolito’yla eğer henüz tanışmadıysanız işte size müthiş bir fırsat! Zaten sıkı takipçisiyim diyorsanız okurken yine çok eğleneceğiniz dakikalar sizi bekliyor. Söyleyelim! Manolito’nun Bir Sırrı Var şimdi raflarda! 

Manolito’nun Bir Sırrı Var, Şapşaliko’yu daha yakından tanımak, iki kardeşin müthiş serüvenlerini, akılalmaz yaramazlıklarını, çılgın eğlencelerini okumak için bir fırsat daha veriyor! Gülmekten kırılacağınız dakikalara hazır olun! Çünkü Kepçe Kulak, Pasaklı, Melodi, Şişko, Ukala’yla bir olunca bu haylazlıklara karışmadan sıyrılma şansınız yok! Ve daha önemlisi kahkaha atmak serbest!  


Manolito adlı çocuk kitapları dizisi İspanya’da büyük başarı kazandıktan sonra, pek çok dile çevrildi. Goscinny’nin Le Petit Nicolas (Pıtırcık -Can Çocuk Yayınları) adlı dizisi kadar sükse yaparak çocuk klasikleri arasında yerini aldı. Manolito’nun serüvenleri daha sonra sinema filmi, TV dizisi ve radyo skecine de dönüştürüldü. Film uyarlaması 2000 yılı Berlin Film Festivali’nde mansiyon aldı.