Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları John Perkins

ABD'de tam 24 yayınevinin yayınlamaya korktuğu, yazarın 5 kez yazmaya karar verip, her seferinde rüşvet ve tehdilerle vazgeçirildiği, yayınlandığı ülkelerde gündemi sarsan, tüyler ürperten gerçekler. 23. Ülke Türkiye Ve Dünya Uyanmaya Devam Ediyor…Kitap Alıntısı

Ekonomik tetikçiler (ET’ler), yerküre üzerindeki ülkeleri trilyonlarca dolar dolandıran yüksek ücretli profesyonellerdir. Dünya Bankası. ABI) Uluslararası Kalkınma Ajansı (USAID) ve diğer yabancı “yardım” kuruluşlarından büyük şirketlerin kasalarına ve gezegenimizin doğal kaynaklarını kontrol eden birkaç varlıklı ailenin ceplerine para aktarırlar. Kullandıkları araçlar arasında sahte finansal raporlar, hileli seçimler, rüşvet, zorbalık, seks ve cinayet bulunmaktadır. Oynadıkları oyun imparatorluklar kadar eski olmasına rağmen, günümüzdeki küreselleşme sürecinde yeni ve korkutucu bir boyuta ulaşmıştır.Nereden mi biliyorum; ben de bir ET idim.

Bunu 1982’de adı Bir Ekonomik Tetikçinin Vicdanı olacak bir kitabın başlangıcı  olarak yazmıştım Kitap, her ikisi de bir zamanlar müşterilerim olan ve saygı duyup aileden saydığını iki ülke başkanına – Ekvador Başkanı Jaımo Roldfo ile Panama Balkanı Oumar Torijos’a ithaf edilmişti İkisi de yakın zaman içerisinde uçak kazalarında havatlarını yitirmişti ve ölümleri birer kaza değildi. Amaçları küresel imparatorluk olan, o şirket hükümet-banka patronları kardeşliğine karşı geldikleri için süikasta kurban gitmişlerdi. Biz ETler. Roldris ile Tomjos’u “ikna etmekte” başarılı olamayınca diğer tür tetikçiler – hep bizim hemen arkamızda olan CİA destekli çakallar – devreye girmişlerdi.

Site Yaptırmak mı İstiyorsunuz

Kurumsal ve e- ticaret siteleri için doğru yerdesiniz

Kurumsal Site: 499 TL

E- Ticaret Sitesi: 799 TL

Bilgisayar Ekranları

Mesai Saatlerimiz

Hafta İçi 09-17 Arası

Yerimiz

Akyol mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 111/B Şahinbey - Gaziantep

bilgi@mirkitap.com

5539207655

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter